LOXONE


LOXONE Logo

 

Soovite lihtsasti kasutatavat, võimalusterohket ning intelligentset koduautomaatikat? LOXONE on teile parim lahendus!

Tegemist on üle maailma laialt levinud tootega, mis on saanud palju tunnustust nii koduomanikelt kui ka paigaldajatelt. See on perfektne segu kvaliteetsetest toodetest ning odavast hinnast – oma konkurentidest on Loxone palju odavam, pakkudes samaaegselt intelligentsemaid lahendusi!


Loxone targa maja süsteem sai alguse Austrias, aastal 2009, kui kaks meest, Martin Öller ning Thomas Moser püstitasid küsimuse: Miks peab olema koduautomaatika nii kallis, kuid ometi võimalustevaene?

Lahendused maksid mitukümmend tuhat Eurot, kuid ometi olid puudulikud. Süsteemid olid vaevu targemad kui klassikalised elektrisüsteemid, ning võimaluste laiendamiseks tuli teha veel tuhandeid lisakulutusi. Just selle tõttu otsustasid Martin ja Thomas, et Tark maja peab olema kättesaadav kõigile. See on olnud viimased 6 aastat Loxone siht.


Tänaseks on Loxone levinud kiirelt ning partnerite võrk ulatub üle terve maailma. Registreeritud partnereid on juba üle 6,300, rohkem kui 60 erinevas riigis. Meie oleme Eestis ainus sertifitseeritud hõbepartner. Kuidas see eristab meid tavapartneritest? Loxone tooteid võivad edasi müüa kõik, aga ainukesena Eestis oleme meie läbinud Loxone täiskoolituse ning saanud Loxonelt hõbepartneri tiitli. See tähendab, et meilt saad sa mitte ainult tooteid, vaid töötavaid täislahendusi ning tuge nii projekti eel, projekti ajal ja projektijärgselt.


Kuigi süsteem loodi algselt eramutele, ei ole selle kasutusala piiratud. Loxone juhib ka mitut suurt objekti, sealhulgas Sydney sadama majakad ning ka firma enda peakorter Austrias.