Elektriprojektid


Koostame elektriprojekte mõistliku hinna eest, võttes aluseks arhitektuurse projekti või alusplaanid. Projekte valmistame nii elumajadele kui tööstuslikele hoonetele. Projekteerimisel võtame arvesse tellija soovid ning lisame ka omapoolsed nõuanded, et luua just õige projekt teie jaoks.


Elumaja elektrilahendus on üks kõige tähtsamaid osi kogu projektis – tähtis on luua lahendus, mis on nii loogiline kui ka kasutajasõbralik. Tegemist on meie igapäevaruumiga, kus peab kõik olema õigel kohal. Kui lahendus ei vasta vajadustele, võib puudu jääda millestki, mis tagantjärele mõeldes hädavajalik tundub. See tekitab aga ebavajalikku peavalu aastateks.

Targem oleks kohe luua projekt, kus on mõeldud nii olevikule kui tulevikule. Meie soov on teha teile elektriprojekt, millega kõik need peavalud ära jäävad – teil jääb üle vaid oma uut kodu nautida!


Kas Teie otsite endale usaldusväärset elektriprojekteerijat, või vajavad teil teostust muud elektritööd? Sellisel juhul võtke meiega ühendust, kasutades selleks kontaktivormi, või kirjutage otse e-mailile info@karlmark.ee.