Elektrikilbid


Karlmark OÜ poolt valmistatud elektrikilbid on valminud meie kogenud ekspertide käe all, meie enda töökojas. Elektrikilpide valmistamisel kasutame vaid kvaliteetsemaid materjale. Me mõistame, et elektrikilp on elektripaigaldise keskne ning tähtsaim osa, mistõttu ongi vajalik lasta teha kilp, mida saab usaldada. Meie valmistame nii lihtsaid elektrikilpe kui ka keerukaid automaatikakilpe. Meil on kogemust kõikide suurimate tootjate automaatikaseadmetega, sealhulgas Carel, Danfoss, Siemens ja paljud teised!


Ükski elektrikilp pole meie jaoks liiga väike või liiga suur, liiga kerge või liiga raske. Valmistame kilpe eramutele, kortermajadele, laohoonetele, kaubanduspindadele ning tehastele. Kui teie otsite omale elektrikilpide valmistajat, pöörduge julgelt meie poole – teeme teie projekti järgselt kilbi valmis. Kas teil pole kilpi veel projekteeritud? Pole probleemi! Teostame ka kilbijooniseid vastavalt projektile või üldise elektriprojekti osana.


Kui te otsite kilpi koju, poodi, lattu või kuhuiganes mujale, võtke meiega ühendust, kasutades selleks kontaktivormi, või kirjutage otse e-mailile info@karlmark.ee.